Mani sauc Inese Adamoviča. Esmu latviete, kura dzīvo Norvēģijā. 

Mana saskarsme ar šo brīnišķīgo suņu šķirni aizsākās bērnībā, kad iepazinos ar ģimenes draugu rotveilera meiteni vārdā Parma. Tā kā mūsu ģimenē suņa nebija, aizvien vairāk un vairāk pavadīju laiku kopā ar Parmu. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Jau tajā laikā zināju, ka mana dzīve saistīsies ar suņiem. Pēc vairākiem gadiem pārcēlos uz dzīvi Norvēģijā. Pēc kāda laika iegādājāmies mūsu pirmo rotveileru - Hofzumberg Hloyu. Kad Hloya paaugās, radās interese par izstādēm, suņu trenēšanu un savas audzētavas izveidi. Tā nu 2020.gada oktobrī dzima mūsu ģimenes rotveileru audzētava.

Von House REBIA oficiāli tika reģistrēta 2020.gada oktobrī NKK/FCI. 

Vārdam REBIA ir īpaša nozīme. Šis nosaukums pastāsta par audzētavas vīziju:

R - Royal        - Edition       B - by        I - Inese      A - Adamoviča

              Audzētavas pamatvērtība ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Mūsu izvirzītais mērķis ir audzēt rotveileru šķirnes suņus atbilstoši šķirnes standartam. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu kucēnu pircējs būtu apmierināts ar savu izvēli. Katrs jaunais saimnieks var būt drošs, ka mēs palīdzēsim ar padomiem un atbalstu jebkurā laikā. 


IZGLĪTĪBA  / AKTIVITĀTES

  • Norvēģijas Rotveileru kluba izstāžu komitejas vadītāja                     (12/2019 - 04/2023)
  • Kinologu kursi                                                                                                      (18/04-2021)
  • Ringa sekretāra kursi                                                                                        (2/11-2022 - )